Apartman Temizliği

Temizlik, bir alanın konfor ve prestijini etkileyen en önemli unsurdur. Ferahlık ve pozitif etkinin hissedildiği temiz mekanlar, sakinleri çeker ve memnun eder. Bir ortamın gerçek anlamda tepeden tırnağa temiz olması ve devamlılığı uzmanlık gerektiren bir iştir.


Apartman Bina temizliğinde posta kutularının temizliği varsa asansör içi temizlik de çok önemlidir. Asansör temizlik malzemeleri özenle seçilmelidir. Temiz ve hijyeni tam bir yaşam alanında bulunmak herkesin hakkıdır.  kenarları yani tırabzanlara günde yüzlerce el değmektedir. Ortak kullanım alanlarının temizliği bu şekilde çok daha fazla önem taşır.


Konusunda eğitimli, tecrübeli ve güvenilir temizlikçi bay ve bayanlar ile çalışıyoruz. Merdiven temizliği yaptığımız gibi periyodik apartman bina temizliği de yapıyoruz. Apartmanın büyüklüğüne ve temizlik çeşidinize göre haftalık, on günlük, on beş günlük veya aylık olmak üzere periyodik hizmet verilebilmektedir.


Gök-ay çevre sağlığı temizlik olarak apartman, site temizliği hizmeti işleminde müşterilerimize %100 memnuniyet  garantisi sunmaktan gurur duyarız.